Roztoky a narozeniny

Ahoj . tak jsme byli místo Úhlavy v Roztokách u Křivoklátu. Z Prahy jsme kromě jiného brali taky sud Aloise. Už v loděnici se z případného ježdění vyřadil Jašek díky manipulaci s vlekem.  Nicméně jsme dorazili do Roztok lehce po druhé hodině. Protože od tří tekl kanál , tak to byla docela honička.

Když jsme se sešli nahoře, tak jsem vyhlásil první soutěž, a sice volný sjezd dolu na nafukovacích kachnách. Roman jen hlesnul, že si dělám perdel. Spojenými silami jsme je nafoukli a Roman s Katkou vyrazili. Roman hned na začátku získal cca 20 metrů náskok, protože Katka na začátku předvedla s kachnou loping na hladké vodě a musela znovu nalézat. Nicméně Romanuvi se povedlo minout cíl a s kachnou proti proudu do šlo docela pomalu, Takže první závod skončil nerozhodně. Následoval hned druhý , a sice vodní záchrana. Od mostku pluly sexuální pomůcky s tím , že každý si měl vylovit svůj protějšek. Katka se napřed ptala, jak to má poznat, ale vzápětí uviděla nafukovací periskop a proto v téhle soutěži zvítězila. Potom jsem cca hodinu jezdili, a když se zavřel kanál, tak přišla třetí soutěž, Oba běželi na starých běžkách kanálem, tesa páska nahradila vázání. Tahle soutěž opět skončila nerozhodně. V kempu jsme rozjeli pípu s centrálou a gril . Po hodinové pauze přišla 4 soutěž. Každý dostal půl kila marcipánu, barvičky a tác. Katka měla vyrobit kajakářku a Roman singlíře. Moc se jim to povedlo, jen Katka si vysloužila výtku mladé generace za sexistické znaky ( prostě udělala kajakářce kozy, aby se to dalo poznat :-) ). Nicméně zvítězil Roman. Potom jsme udělali lidské kuželky s tím , že já jsem stál jako první kuželka. Každý měl tři hody, a záleželo, kolik z nás trefí.

Protože nakonec všechno skončilo nerozhodně, tak lahev Krakena dostali napůl. A pak jsme se přesunuli k ohni , pivu , Krakenovi a vínku. A zpívali a seděli a jedli a pili. Samozřejmě jsem bohužel šel spát dřív, nežli jsem měl. Ráno jsme měl předsíň naplněnou asi 150 nafoklými balony a oběma kachnami.

Ráno se části osazenstva nechtělo dělat vůbec nic, část se vydala na kanál to všechno vyjezdit. Odpoledne jsme se vystřídali. Nakonec to byla vydaření akce. Díky všem, kteří se chtěli setkat, zajezdit si, pokecat a popít, a taky si udělat ze sebe srandu. Kdo máte fotky, pošlete odkazy.

Ešus